Teatr KEFAS

ZESPÓŁ

ANNA WILASZEK

odpowiedzialna za całokształt

Życie najchętniej spędziłabym wśród palm, na rajskiej wyspie, ale skoro Pan Bóg postawił mnie tutaj, odnajduje dużo ciepła wśród otaczajacych mnie, cudownych ludzi. I to mi się podoba. Pasjonuje mnie teatr i szeroko pojęty ruch. Według mnie świat powinien być zbudowany z żelków. W wolnych chwilach lubię odstresowywać się mając w rękach kilmoetry folii bąbelkowej.

MAGDALENA PIETNOCZKA

aktorka, wsparcie reżyserskie

Na co dzień zajmuję się teatrem, od święta też. A! No, i po godzinach znów teatr! W byciu z wykształcenia i inżynierem i aktorem widzę wielkie Boże błogosławieństwo - i z tym błogosławieństwem działam w Ruchu Światło-Życie i w teatrze KEFAS już od lat. Na moje życie składa się miłość do Boga, człowieka, Kościoła, teatru, lasu, dużych samochodów i trufli w czarnych papierkach.

ULRYK KNESZ OFM

opiekun duchowy, technika

Ja tu tylko sprzątam, błogosławię i czasem świecę. Ot co zwykły prosty uśmiechnięty braciszek.

IGNACY WINIARSKI OFM

opiekun duchowy

DAMIAN BACKHAUS

aktor

Kocham Boga, kocham teatr, pasjami moimi są tanic, fantastyka, planszówki i sery! Do tego jestem kierownikiem o nienormowanym czasie pracy. Jak to łączę? Zapraszam do poznania mnie. A jeszcze bardziej do poznania naszych spektali. Z Bogiem!

DAWID BRATKOWSKI

aktor

BERNADKA DYRSZLAG

aktorka

Lubię opisywać siebie poprzez podobieństwo do sarny. Jak sarna jest zwinna, tak mnie można znaleźć w wielu miejscach, prowadzę dość aktywny tryb życia. Jak sarna prowadzi życie stadne, tak ja cechuję się towarzyskością. Zajmuje mi dużo czasu, zanim komuś zaufam, wolę raczej relacje 1 na 1 i... tak jak sarna staję jak wryta, gdy przehodzę przez drogę i nagle wyjedzie na mnie samohód 🙂 Jestem wrażliwa na naturę i... poezję!

ANNA ĆMIEL

aktorka

Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Zawodowo młoda lekarka. Kocham sport, kocham taniec, kocham teatr (plaże, morze, góry i jeziora też!). Jak to wszystko łączę?!? Nie wiem.. Ale! Pan Bóg każdego dnia stawia drogowskazy na drodze mojego życia i jest cudownie 😉

JULIA GRUDZIEŃ

grafika

Jestem tutaj odpowiedzialna za wszelkie graficzne sprawy, również za tą stronę. Jestem wilczą duszą i bardzo kocham gwiazdy! Specjalizuję się w sztukach wizualnych - nieźle rysuję, ale od czasu do czasu gram sobie na ukulele i gitarze. No i czasami jestem też na scenie;)

ALEKSANDRA GULCZEWSKA

aktorka

Gula? Od zawsze zakręcona i roztrzepana. Zawsze muszę trzymać wszystkie sroki za ogonki. Nigdy nie przestanę być dzieckiem...Bożym! Swoją miłością obdarowuje wszystkich dookoła, nie ważne czy tego chcą czy nie... Moją obsesją jest czekolada studencka i skarpetki w paski.

KATARZYNA KRYTOWSKA

aktorka

MAGDALENA MATUSZEK

aktorka

W życiu jestem urodzoną optymistką. Uwielbiam słuchać – Boga i ludzi. Radość to moja cecha wrodzona. Wiecznie uśmiechnięta, dużo i głośno się śmiejąca. Teatr to moje drugie życie. Uwielbiam czekoladę, wiatr w żaglach i biegać boso po trawie.

MARTA OLSZEWSKA

aktorka

PATRYK PYKA

aktor

Patryk Pyka - zawodowo: Nieodżałowany sprzedawca księgarnianych kartek, a także teolog bez licencji na nauczanie. Prywatnie - nadpalony czytelnik, zajadły wróg banału i zadeklarowany wielbiciel absurdu oraz zabaw słownych. Fan twórczości Terryego Pratchetta. Miłośnik Kościoła.

MAGDALENA SOBIESZEK

aktorka

Zawodowo i z pasji położna, lubię wyzwania bo one pokazują kim na prawdę jestem. Kocham scenę! Kocham wyrażać swoje emocje, bez granic postawionych przez przyzwoite wychowanie współczesności. Mówić i czuć prawdziwie.

DAWID SZMIGIELOK

aktor

Długie studia ukończone, jestem w końcu architektem...Tak zacząłem przygodę z Kefasem.

SZYMON WALDACH

aktor

Pojawiam się i znikam. Nawet gdy mnie nie ma to jestem. Pełen radości, a czasem skrajności. Pragnę dzielić się radością - Bożą radością

JAKUB WAWRO

technika

PRZEMEK WILASZEK

technika, aktor

WOJTEK WÓJCIK

aktor

Pasjonuję się - to robię przez wiekszość mojego życia. Gram w teatrze, trochę tańczę, trochę sportów uprawiam, trochę gotuję, śpiewam, myję się, straszę ludzi. Dlaczego Kefas? Bo nie mogę nie głosić, tego co doświadczyłem, a w grupie raźniej :)

KATARZYNA ZIACH

aktorka

Mam na imię Kasia, a Kefas to mój świat od X już lat. Przez ten czas doświadczyłam pięknych chwil wiele, a Jezus stał się moim najlepszym Przyjacielem. Dzięki niemu swoje życie buduje na Skale, czuję się z tym doskonale!